Vítáme Vás na webových stránkách zaměřených na výrobu dutinek

Nabízíme Vám nabízí široký sortiment produktů v oblasti obalových materiálů, kancelářských potřeb a výroby dutinek

Specializujeme se na výrobu papírových dutinek, které mají rozsáhlé možnosti využítí. Jsou vyráběny v různých průměrech a délkách dle individuálních potřeb zákazníka. Po spotřebování přidaného materiálu je dutinky možné plně recyklovat nebo opětovně využít. Využití papírových dutinek lze nalézt v průmyslu, obchodu i domáctnostech.

Našim hlavním cílem je poskytovat kvalitní služby stále se rozrůstajícímu okruhu zákazníků. Součástí našich služeb je i profesionální poradenství pro zákazníky.

Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího obalového materiálu, který bude odpovídat Vašim požadavkům a typu použití!

Naše společnost se zabývá také výrobou a dodávkami těchto obalových materiálůstretch fóliekrycí fólie a bublinkové fólielepící balící páskypet vazací pásky a polypropylenové vazací páskyvýroba pytlů a výroba kartonůkancelářské potřeby

více...
Novinky14.05.2013 | Nový web
Spustili jsme webové stránky, které se věnují informacím o výrobě dutinek. Děkujeme za Vaši návštěvu a doufáme, že zde najdete veškeré informace.
Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.